Russian (CIS)Ukrainian (UA)Художня студія

  Юлії Рожкової

Дистанційне навчання: Малюнок. Живопис. Композиція PDF Друк e-mail


Якщо у Вас немає можливості навчатися індивідуально малюнку, живопису та композиції у м. Києві, Ви можете опанувати цей курс дистанційно. Програма включає 16 уроків, містить багато практичних завдань, а також відеоролики з технік та прийомів акварельного живопису та малюнку, які я спеціально розробила та зняла для цього курсу. Для бажаючих навчатися дистанційно вартість рецензії на завдання одного уроку (5-8 навчальних робіт) -- 50грн. Вартість всього курсу - 800грн.


Як відбувається дистанційне навчання на курсі «Малюнок. Живопис. Композиція»

Навчання на дистанційному курсі «Малюнок. Живопис. Композиція» відбувається так:

Після сплати за навчання Ви отримуєте доступ до усіх дистанційних матеріалів курсу "Малюнок. Живопис. Композиція" протягом 24 годин (у робочі дні)
Ви навчаєтесь поурочно. Спочатку проходите теоретичну інформацію одного урока, потім виконуєте практичні та самостійні роботи і переходите до виконання домашніх завдань
Виконані домашні завдання з курсу "Малюнок. Живопис. Композиція" Ви скануєте та надсилаєте на мій e-mail для перевірки. Я також буду рада Вам допомогти з усіма питаннями, які виникають по ходу навчання
Протягом 2-5 робочих днів я надішлю Вам перевірене домашнє завдання та дам відповіді на усі ваші питання


Що Вам потрібне для навчання на дистанційному курсі «Малюнок. Живопис. Композиція»

• Комп'ютер
• Підключення до Інтернет
• Браузер Mozilla Firefox (дуже бажано для правильного відображення вмісту курсу)
• Електронна адреса
• Білячі пензлики, олівці, гумки (критерії щодо вибору інструментів вказані в матеріалах курсу)
• Папір для акварелі та малювання (інформацію стосовно вибору паперу Ви дізнаєтесь під час навчання)
• Акварельні фарби (для професійних художників)
• Сканер або фотоапарат, щоб надіслати роботи на перевірку


Програма дистанційного курсу «Малюнок. Живопис. Композиція»

Перший семестр (4 уроки).

Малюнок. Матеріали й організація робочого місця. Техніки малюнка. Штриховка. Поняття про пропорції. Метод візування.

Живопис. Властивості кольорів. Кольорове коло. Первинні кольори. Додаткові кольори. Контрастні кольори. Холодні й теплові сектори кольорового кола. Матеріали. Основні технічні прийоми акварельного живопису. Заливка. Відмивання. Лесировка. Алла прима. По-мокрому.

Композиція. Контраст і аналогія. Композиційний центр. Способи виділення композиційного центру. Рівновага в композиції. Ритм у композиції.

Другий семестр (4 уроки).

Малюнок. Поняття про основні образотворчі прийоми. Опорні точки при побудові малюнка. Векторний метод при побудові малюнка. Тональний малюнок. Композиція в учбовому малюнку. Розміщення зображення на листі. Побудова форм та конструкція. Послідовність зображення предметів. Закони лінійної перспективи. Повітряна перспектива. Поняття лінії горизонту. Ескізи з натури. Пропорції та малюнок фігури людини.

Живопис. Типи акварельного паперу. Пензлики для акварелі. Хроматичні й ахроматичні групи кольорів. Поняття кольорового тону, насиченості, освітленості. Групи споріднених кольорів.

Композиція. Станкова, декоративна та абстрактна композиції. Абстрактна композиція. Динаміка та статика абстрактної композиції. Засоби та прийоми, які використовуються для створення статичних і динамічних композицій.

Третій семестр (4 уроки).

Малюнок. Світлотіньовий малюнок. Перспектива із двома точками сходження. Випадки з використанням декількох точок сходження. Особливості зображення повітряної перспективи. Ескізи тварин. Схеми будови скелету людини й тварин.

Живопис. Основні етапи  акварельного живопису. Використання кольорових контрастних сполучень. Модифікації кольору. Нескінченна множина проміжних кольорів спектрального кола.

Композиція. Композиційна схема. Поняття золотого перетину. Робота над побудовою композиції. Стилізація. Стилізація в декоративній композиції. Етапи стилізації. Шрифт. Види шрифтів. Гарнітура. Елементи, з яких складаються літери. Мальовані й рукописні шрифти. Особливості ширини літер на прикладі академічного шрифту. Виносні елементи. Зоровий центр буквеного знаку. Розміщення тексту. Шрифт як один з видів декоративного мистецтва. Шрифт як складова частина графічної або декоративної композиції.

Четвертий семестр (4 уроки).

Малюнок. Лінійна перспектива. Способи поділу на частини архітектурних споруд у перспективі. Зображення людей у перспективі. Перспектива кола. Побудова тіней у різному положенні художника по відношенню до сонця. Тіні при штучному освітленні. Малюнок голови людини. Пропорції. Череп. Малювання черепа.

Живопис. Особливості зображення об'єктів у різний час положення сонця. Відображення у воді. Ілюзія об’єму. Портрет. Послідовність роботи над портретом.

Шрифт і реклама. Графічний дизайн. Об'єкти графічного дизайну. Фірмовий стиль. Фірмовий знак. Логотип. Образотворчі та необразотворчі форми стилізації. Рекламний плакат. Кольорове й композиційне рішення. Декоративно- шрифтова композиція. Товарна упаковка.


Записатися на навчання

Щоб почати навчання, будь ласка, зв'яжіться зі мною:

тел.: +38(044)360-80-40

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду